Mahjong Treasure Quest

Bulmaca oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 134 MB
  • Version 2.15
  • Dil İngilizce
  • Firma VIZOR APPS CORP.
Kendi stratejilerinizi geliştirebileceğiniz Mahjong Treasure Quest oyununda büyüleyici beyin tasarılarını çözebilirsiniz.

Mahjong Treasure Quest oyununda yüzlerce seviye bulunmaktadır. Sophie'nin ve eşi Oliver'ın kedilerinin büyüleyici yolculuğuna çıkabiliceğiniz bu oyunda Pitorek topraklarından ve zindanlarının arasından geçebilirsiniz. Ayrıca Mahjong hazinesi görevini de keşfedebilirsiniz. Kötü cadı Eris'i durdurmak için macera hazinelerini toplayabileceğiniz Mahjong Treasure Quest oyununda Sophie'nin gizemli kayboluşunu da araştırabilirsiniz.

Kendi stratejilerinizi geliştirebileceğiniz Mahjong Treasure Quest oyununda yüzlerce seviyeyi tamamlayabilirsiniz. Zamanlanmış görevlere de sahip Mahjong Treasure Quest oyununda eşyalarınızı güzelleştirebilir, özel bulmaca gibi seviyeleri de kullanarak bonus puanlar kazanabilirsiniz. Yeni karakter ve görevlerle oyun güncellemelerini alabileceğiniz bu oyunda çevrimdışıyken bile ilerleyebilirsiniz.

Rakiplerinize meydan okuyabileceğiniz Mahjong Treasure Quest oyununda, Facebook arkadaşlarınızdan da yardım alabilirsiniz. Dilediğiniz her yerde kolayca oynayabileceğiniz Mahjong Treasure Quest oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, farklı bir bulmaca oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Mahjong Treasure Quest indir
DİĞER SÜRÜMLER